Texas в Україні

Шановний відвідувачу! 

Ласкаво просимо на наш оновлений сайт садового обладнання TEXAS. Цей веб-сайт містить інформацію про повний продуктовий ряд садової техніки для використання восени, взимку, весною чи влітку.  TEXAS - Данський дизайн та інновації
Компанія Texas була заснована 1960 року і на сьогоднішній день є 100% данською компанією. Наш досвід в проектуванні та виготовленні садового обладнання допомагає нам при розробці безлічі нових продуктів. Ми інноваційна компанія, яка завжди пропонує покупцям найсучасніші машини для догляду за садом. 
І цей підхід отримав відображення в нашому новому лого! 

TEXAS - ми гарантуємо професійний сервіс
Працюючи з Texas, Ви отримуєте професійну сервісну підтримку, що означає повну безпеку Ваших інвестицій в наше садове обладнання. Склад із понад 40.000 найменувань запасних частин, повна технічна документація, доступна on-line, - все це допомагає забезпечити найкращий сервіс для клієнта. 

TEXAS - в будь-якому місці в будь-який час
Неймовірно широкий модельний ряд техніки Texas дозволяє знайти продукцію для застосування в саду в будь-яку пору року. Ми намагаємось підтримувати необхідний складський запас кожної моделі. Завдяки добре продуманій системі логістики ми забезпечуємо швидку та ефективну доставку машин, незалежно від сезону та місця поставки. Ми надамо Вам всю необхідну інформацію про нашу продукцію завдяки веб-сайту, на сторінках якого Ви зараз знаходитесь.

Ласкаво просимо в світ Texas - ефективний та зручний!